důlěžité info O 2022

start proběhl: 8. května 2022, 9.00

THE BATTLE OF THE TEAMS
BITVA TÝMŮ

V roce 2021 proběhl souboj nejlepších profesionálních maratonců z celého světa.
Ti byli rozděleni do čtyř týmů tak, aby vytvořili téměř dokonale vyrovnané skupiny, soupeřící o výhru do poslední sekundy, do doběhu posledního běžce.
Každý běžec v týmu má podíl na výsledku závodu, na umístění svého týmu. Dokonce i nejpomalejší člen týmu může rozhodnout.
Po obrovském úspěchu Battle of the Teams s pouze elitními běžci, umožníme účast všem, účast ALL RUNNERS. Tak abyste si mohli vychutnat napětí týmového maratonu.

PŘIPOJENÍ K ELITNÍMU TÝMU

V roce 2022 byla možnost do Battle of the Teams zapojit až 11 500 maratonců. Každý se mohl rozhodnout, ke kterému týmu se přidá. Třeba podle toho, kdo měl největší šance na výhru, podle oblíbeného běžce, nebo podle výhod od partnera týmu.

O TÝMECH

JAK TO FUNGOVALO

Šest elitních běžců vytvořilo šest vyrovnaných týmů. Časy běžců ALL RUNNERS, kteří se přihlásili do každého týmu, se zprůměrovali. Získané body se sečetly s body elitních atletů. Tým s nejvyšším bodovým součtem se stal vítězem The Battle of the Teams 2022.
O tom, kdo vyhrál, jste mohli rozhodnout i vy!

PROČ TO BYLO TAK SKVĚLÉ

Nešlo jen o novou událost. Byl to zcela nový způsob, jak přistupovat k našemu krásnému sportu. Proměna maratonu v týmový sport dodávala závodu spoustu vzrušení. Záleželo na každém běžci. Na každé vteřině záleželo. Přidávalo porci dramatu. Motivovalo každého běžce, aby se snažil dosáhnout svého nejlepšího výkonu. A běžecký sport se tak stával sledovanějším, zajímavějším, přitažlivějším.

Sleduj naše sociální sítě

8. května 2022. To byl den, kdy podruhé odstartartoval unikátní závod v Praze.

Tento den jsme inovovali náš sport. Restartartovali jsme naši společnost.
A inspirovali ostatní.

Doufáme, že jste byli u toho a stali jste se svědkem druhého závodu The Battle of The Teams v roce 2022. Tato událost se konala podruhé a byla velkolepá. Přihlaste se a staňte se součástí skvělého týmu - a součástí historie pro rok 2023.

SEZONA 2021 SEZONA 2023 SEZONA 2024

BT logo

Partneři v roce 2022

  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser

Patroni 2022

  • Teaser
  • Teaser