The Battle of the Teams Logo

Team Generali Česká pojišťovna

Proč se stát členem týmu Generali Česká pojišťovna?

42, 195 km to je pořádná výzva! Výzva, kterou je ideální zvládnout se skvělým parťákem! Životním parťákem, který tě podrží, když to náhodou budeš chtít vzdát. Pro nás je symbolem takového partnerství Michal Šlesinger, bývalý biatlonový reprezentant a zlatý medailista z finského Kontiolahti 2015. Věříme, že jeho optimismus a nezdolná energie dovedou do cíle i vás.

Navíc společně všichni poběžíme za dobrou věc, svým během podpoříme Nadaci Leontinka, která pomáhá dětem a mladým lidem se zrakovým postižením, aby se mohli, stejně jako ostatní, sportovat, vzdělávat se, nebo prostě jen dělat ve volném čase to, co se jim zrovna zachce. Prostě aby svůj život prožili v co nejmenším možném diskomfortu. Nadace Leontinka od Generali České pojišťovny získá 50 000 Kč, které děti tomuto cíli posunou zase blíže.

Členové týmu získají tyto výhody:

  • 2 šťastlivci budou mít možnost vyzkoušet si osobně poctivý trénink naší biatlonové reprezentace, a to přímo s biatlonisty
  • 4 vyvolení získají lístky na Závody Světového poháru v biatlonu 2022/ 2023 v Novém Městě na Moravě
  • 5 nejpomalejších závodníků získá pojištění STORNA účasti na jakémkoliv ze série Run Czech závodů
  • Pro všechny máme 30 % slevu na cestovním pojištění po Evropě, s možností čerpání až do 31.12. 2022
Více o partnerovi týmu: www.generaliceska.cz

VYBER SI TÝM

Michal Šlesingr

Michal Šlesingr | kapitán

Bývalý český biatlonista, držitel kompletní medailové sbírky z mistrovství světa v čele se zlatem ze smíšené štafety na MS 2015 ve finském Kontiolahti. Čtyřikrát startoval na olympijských hrách. Na MS 2007 v italské Anterselvě získal stříbrnou medaili ze sprintu. Ze stejného mistrovství světa získal také jeden bronz z vytrvalostního závodu. Ve světovém poháru vyhrál závod s hromadným startem v norském Oslu v roce 2008.

Přečtěte si: rozhovor s kapitánem

Nadace Leontynka

Nadace Leontinka | charita

Jeden z příběhů nadace: Malý Honzík měl velmi složitý start do života. Extrémně předčasný porod už v 26. týdnu způsobil řadu vážných zdravotních komplikací, ke kterým se přidala ještě infekce zlatého stafylokoka a Honzík musel být umístěn na plicní ventilaci. Kvůli Covidu s ním maminka nemohla zůstat a dlouhé 4 měsíce za Honzíkem do nemocnice dojížděla. Tam také dostala doporučení na ranou péči, se kterou začala spolupracovat, ještě když byl Honzík v nemocnici. Od té doby dochází do rodiny pravidelně poradkyně rané péče, která nabízí odborné poradenství a všestrannou podporu. Jak se nakonec potvrdilo, Honzík nevidí na pravé očičko, a tak je potřeba stimulovat zdravé, levé oko a správně podporovat jeho celkový vývoj. Honzík má navíc ještě o dva roky staršího bratříčka, a tak má maminka opravdu plné ruce práce. S poradkyní rané péče má ale rodina jistotu, že společně překonají všechny nesnáze.

Více o charitě: www.nadaceleontinka.cz

Členové týmu

VYBER SI TÝM