The Battle of the Teams Logo

Team adidas Runners

Proč se stát členem týmu adidas Runners?

S naší běžeckou komunitou po celém světě zdarma pořádáme výběhy, speciální eventy, zaměřujeme se i na funkční trénink, jógu, workshopy, semináře – jednoduše podporujeme svět sportu, zábavy a skvělý kolektiv. Každý z nás má jiné zaměření, jinou úroveň i odlišnou vášeň. Jedna ambice nás ale spojuje – být lepší. To vše díky síle sportu, přátelství a odhodlání.
K nám může přijít kdokoli – zkušený, pokročilý i začátečník – přihlas se k nám přes aplikaci ADIDAS RUNNING a žádná ze super aktivit adidas Runners Prague už tě nemine.
Žijeme heslem IMPOSSIBLE IS NOTHING, protože všechno je možné a pomocí běhu máme sílu měnit životy a překonávat sami sebe. A s jakými ambicemi do toho jdeme? Samozřejmě se budeme snažit vyhrát, ale hlavně si to chceme užít.
Užij si to s námi i ty!

3, 2, 1 … půjdeš do toho s námi? Kromě toho, že budeš součástí komunity, tak pro tebe máme připravený parádní balíček – nebude to jenom naše super čelenka, ale dostaneš taky pozvánky na všechny tréninky, testovačky běžeckých bot a dalších aktivit. Určitě tě chceme mít v naší cheering zone, kdy za to musíme pořádně vzít a podpořit náš elitní tým.
A když budeš mít štěstí a budeš 50. / 100. / 150. / 200. / 250. účastník našeho týmu, vyhraješ nové běžecké boty Solarglide 5 pro tvůj každodenní běh.

Členové týmu získají tyto výhody:

  • super čelenka pro každého člena týmu
  • pozvánky na všechny tréninky, testovačky běžeckých bot a další aktivity
  • vstup do cheering zone, kde za to musíme pořádně vzít a podpořit náš elitní tým
  • každý 50. / 100. / 150. / 200. / 250. účastník našeho týmu vyhraje nové běžecké boty Solarglide 5
Více o partnerovi týmu: www.adidas.cz/adidasrunners/

VYBER SI TÝM

Bára Votíková

Barbora Votíková | kapitán

Tak tohle je Bára! Profesionální fotbalistka Paris Saint-Germain a influencerka, kterou nečastěji potkáš tam, kde se cítí jako ryba ve vodě – na hřišti nebo YouTube a Instagramu! Holka, která žije život přesně podle sebe, a tak trochu jinak. Nebere věci tak vážně a nebojí se snít. A právě proto se pro tenhle ročník BOT stala kapitánkou týmu adidas Runners! Party sportovců, kteří do toho jdou tělem i duší, stejně jako ona! Bára věří, že když něčemu dáme každý den kus sebe, dosáhneme čehokoliv! Tak do toho pojď s námi!

Více o kapitánovi: @bara_vot

Jahoda

Jahoda | charita

Nezisková organizace s více než dvacetiletou praxí v podpoře dětí a rodin. JAHODU tvoří odborníci na sociální služby a vzdělávání. Provázíme děti, mladé lidi a jejich rodiny od útlého věku až do dospělosti. Provozujeme nízkoprahové kluby a terénní program pro děti a mládež, školky a jesle a komunitní rodinná centra. Organizujeme volnočasové, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity. Třeba jednodenní festival volného času Strawberry Fields.

Více o charitě: www.jahoda.cz

Členové týmu

VYBER SI TÝM