Týmy Battle of the Teams 2023

THE BATTLE OF THE TEAMS
BITVA TÝMŮ

V roce 2022 se Battle of the Teams otevřel všem běžcům - ALL RUNNERS. Společně s profesionálními maratonci se rozdělili do šesti týmů soupeřících o výhru do poslední sekundy, do doběhu posledního běžce. Každý běžec v týmu má podíl na výsledku závodu, na umístění svého týmu. Dokonce i nejpomalejší člen týmu může rozhodnout. Po obrovském úspěchu Battle of the Teams přinášíme tento závod všem běžcům i v roce 2023. Součástí závodu je několik novinek, tak abyste si mohli vychutnat napětí týmového maratonu do úplného maxima.

PŘIPOJTE SE K ELITNÍMU TÝMU

V roce 2023 se může do Battle of the Teams zapojit až 11 500 maratonců. Sami se mohou rozhodnout, ke kterému týmu se přidají. Třeba podle toho, kdo má největší šance na výhru, podle oblíbeného běžce, nebo podle výhod od partnera týmu.

JAK TO FUNGUJE

Třicet elitních běžců vytvoří pět vyrovnaných týmů. Časy běžců ALL RUNNERS, kteří se přihlásili do každého týmu, se zprůměrují. Získané body se sečtou s body elitních atletů. Tým s nejvyšším bodovým součtem se stane vítězem The Battle of the Teams 2023. O tom, kdo vyhraje, můžete rozhodnout i vy!

PROČ JE TO TAK SKVĚLÉ

Nejde jen o novou událost. Je to zcela nový způsob, jak přistupovat k našemu krásnému sportu. Proměna maratonu v týmový sport dodává závodu spoustu vzrušení. Záleží na každém běžci. Na každé vteřině záleží. Přidává porci dramatu. Motivuje každého běžce, aby se snažil dosáhnout svého nejlepšího výkonu. A běžecký sport se tak stává sledovanějším, zajímavějším, přitažlivějším.

Sleduj naše sociální sítě

7. května 2023. To byl den, kdy potřetí odstartoval unikátní závod v Praze.

Doufáme, že jste u toho byli a stali se svědkem třetího závodu The Battle of The Teams.
Tato událost se konala potřetí a byla velkolepá.

SEZONA 2023 ZÁZNAM PŘENOSU FOTKY VÝSLEDKY

Partneři a patroni v roce 2023

  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser